+421915 374 134
Škultétyho 1880/7, 075 01 Trebišov
kancelaria@mahut.sk

Luxusný rodinný dom, Trebišov, Budovateľská ul.

260.000 €

Detaily

Uvažujete nad predajom alebo kúpou nehnuteľnosti? Oslovte NÁS a pomôžeme Vám s predajom. Nechajte Vaše starosti na nás a my to vyriešime k Vašej spokojnosti a s úsmevom :).

Prinášame Vám ponuku, aká sa v Trebišove často nevidí. Exkluzívne iba u nás nájdete luxusný rodinný dom v Trebišove na Budovateľskej ulici. Jedná sa o kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený rodinný dom. Príďte na obhliadku tejto nehnuteľnosti, ktorá Vás očarí natoľko, že sa tam budete chcieť hneď nasťahovať. Čo všetko Vás tam čaká?

Už pri pohľade zvonku Vás upúta príjemná atmosféra v okolí a pekný pozemok okolo domu. Veľká časť dvora je vydláždená zámkovou dlažbou. V zadnej časti pozemku sa nachádza časť, ktorú je možné využiť na bazén/trávnik/záhradku, podľa požiadaviek klienta. Z dvora vidíme obrovskú dvojitú garáž s dostatkom priestoru pre Vaše autá, prípadne dielňu pre kutila. Osloví Vás tiež krásna veľká zastrešená terasa s letnou kuchyňou a WC, ktorá sa perfektne hodí na rodinné posedenie, oslavy alebo večernú romantiku.

Pri vstupe do domu prechádzame cez malú terasku s posedením. Priestory v dome sú priestranné a presvetlené, čo pôsobí príjemným dojmom. Na prízemí sa nachádza obývací priestor s jedálňou, kuchyňa, spálňa, hosťovská izba, priestranná chodba, kúpeľňa s WC a technická miestnosť. Súčasťou izieb sú vstavané skrine. V kuchyni nájdete kuchynskú linku na mieru so všetkými spotrebičmi, ktoré potrebuje šikovná žena v domácnosti. V kúpeľni nájdete vaňu aj sprchovací kút a to všetko s dostatočným priestorom.

Po schodoch sa dostávame na poschodie, kde nájdeme spoločenskú miestnosť/obývačku, 2 spálne, kúpeľňu so sprchovacím kútom a osobitné WC. Z oboch izieb je východ na balkón.

Technické parametre domu:

  • celý dom je zateplený 10-15 cm polystyrénom;
  • na dome je nová plechová strecha, nad pribudovanými časťami (garáž, terasa, letná kuchyňa) je takisto nová strecha a strešná krytina;
  • okolo domu je nová hydroizolácia;
  • pôvodná konštrukcia domu je z kvádru, priečky sú tehlové;
  • celý vydláždený dvor je vybetónovaný;
  • v dome sú všetky zariadenia a spotrebiče ešte so zárukou.

Dom je úsporný, vykurovanie je zabezpečené novým výkonným plynovým kotlom (podlahové kúrenie/radiátory), ktorý zabezpečuje aj ohrev teplej vody. Teplotu v dome si nastavujete cez termostat, ktorý sa nachádza pri technickej miestnosti. Celkové mesačné náklady na dom sa pohybujú vo výške do 200 EUR. Samozrejmosťou je mestský vodovod, mestský odpad, plyn, nová elektrina v celom dome. Všetky rozvody v dome sú nové.

Podlahy v dome: dlažba s podlahovým vykurovaním, plávajúce podlahy. Okná: plastové. Steny: stierky.

Rodinný dom sa predáva kompletne zariadený. Rekonštrukcia prebehla v rokoch 2019/2020.

Ďalšie informácie Vám radi doplníme telefonicky, prípadne za dodržania hygienických opatrení aj na obhliadke nehnuteľnosti. Poradíme Vám, ako správne financovať kúpu tejto nehnuteľnosti, prípadne ako spojiť predaj Vašej nehnuteľnosti s kúpou tohto krásneho domčeka.

MAHUT – REALITY

  • ID: 4195
  • Published: 26. októbra 2020
  • Last Update: 26. októbra 2020
  • Views: 1555