+421915 374 134
Škultétyho 1880/7, 075 01 Trebišov
kancelaria@mahut.sk

2-izbový byt, centrum mesta Trebišov

Detaily

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt v centre mesta Trebišov. Byt sa nachádza v bytovom dome na ČSL armády pri veľkom kruhovom objazde (pri COOP Jednote). Bytový dom bol nedávno rekonštruovaný – nová fasáda, zateplenie, nové vchodové dvere a zvončeky, nový výťah a podobne. Na poschodí sa nachádza 5 bytov.

Predávaný byt sa nachádza na 4. z 8 poschodí. Rozloha bytu je 50 m2. K bytu prináleží pivnica v suteréne bytového domu. Dispozičné riešenie bytu je: chodba, spálňa, obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa, WC, balkón. Spálňa a kuchyňa je orientovaná na južnú – slnečnú stranu, obývacia izba je smerom na západ. Zo spálne je vstup na balkón. V celom byte sú nové plastové okná. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, pri ktorej bola čiastočne menená elektroinštalácia, vymurované jadro a na chodbe, v kuchyni a kúpeľni boli znížené stropy. V celom byte sú laminátové podlahy. V kuchyni je zánovná kuchynská linka a plynový sporák. V spálni sa nachádza vstavaná skriňa. Byt je ihneď voľný, bez tiarch a záložných práv.

K výhodám tejto nehnuteľnosti patrí jej rozloženie, nepriechodné izby, nízke prevádzkové náklady (do 180 EUR). Byt je dostatočne presvetlený. V tesnej blízkosti sa nachádza všetko potrebné – obchody, lekári, škola, škôlka…

Neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi poskytneme ďalšie informácie o tejto nehnuteľnosti. Radi Vás privítame pri obhliadke bytu, prípadne Vám poradíme s financovaním kúpy nehnuteľnosti. Tešíme sa na Vás!

MAHUT – REALITY

  • ID: 5532
  • Publikované: 16. marca 2023
  • Posledná aktualizácia: 16. marca 2023
  • Zozbrazenia: 16