+421915 374 134
Škultétyho 1880/7, 075 01 Trebišov
kancelaria@mahut.sk

3-izbový byt na predaj ul. Rázusova, Michalovce

130.000 €

Detaily

Realitná kancelária KM INVEST, Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Rázusovej v Michalovciach. Byt sa nachádza na 8/8 poschodí a k bytu prináleží pivnica. Celková výmera bytu je 73 m2.

 

POPIS

Moderná rekonštrukcia bytu, ktorá dizajnovo, ale aj funkčne spĺňa aktuálne požiadavky bývania súčasnej doby. Tento byt, si interiérovým dizajnom nájde určite veľa priaznivcov a je ideálnou voľbou pre páry ale aj mladé rodiny. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa nové rozvody vody a odpadov, nová elektroinštalácia, nové omietky a sadrokartónové stropy s bodovými svetlami. V izbách sa nachádzajú kvalitne dlažby okrem detskej izby a spalne v ktorých je umiestnený koberec. Byt ponuka novú kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi. Moderná kúpeľňa s vaňou a toaleta, ktorá je umiestnená zvlášť. V byte sú nové interiérové dvere, ako aj vstupné bezpečnostné dvere. Klimatizácia sa nachádza v dvoch miestnostiach (spálňa, obývačka). Byt sa predáva komplete zariadený so všetkým vybavením, ktoré ponúka možnosť okamžitého nasťahovania sa bez potreby akýchkoľvek uprav.

 

LOKALITA

Bytový dom sa nachádza vo vyhľadávanej a pokojnej časti mesta. Lokalita ponúka široké spektrum služieb, obchodov a kompletnú občiansku vybavenosť ( MŠ,ZŠ, verejné inštitúcie, bankomat, zdravotné stredisko, lekáreň, potraviny, detské ihrisko). Výborná dostupnosť do centra mesta.

 

CENA 130 000 €

 

BONUS PRE KLIENTOV:
Samozrejmosťou je súčinnosť makléra až po kompletné odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane pomoci s prepisom na príslušnom katastri nehnuteľností, či zmenou odberateľa energií. O vyhotovenie zmlúv sa postarajú renomovaní právnici. Taktiež Vám ponúkame konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenia hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Kontakt: 0907 141 313
KMIreality@gmail.com

KMINVEST, s.r.o.
Obchodná 4, 071 01 Michalovce
mahut-reality.sk

 

  • ID: 5510
  • Publikované: 10. marca 2023
  • Posledná aktualizácia: 10. marca 2023
  • Zozbrazenia: 22