+421915 374 134
Škultétyho 1880/7, 075 01 Trebišov
kancelaria@mahut.sk

3-izbový byt na ul. Jána Husa, Trebišov

Detaily

MAHUT – REALITY Vám ponúka 3-izbový byt vo výbornej lokalite. Byt sa nachádza na ulici Jána Husa, len pár minút od centra mesta. Nachádza sa na 4./6 poschodí v tehlovom bytovom dome s výťahom od prízemia.

Celková výmera bytu predstavuje 65 m2. Orientácia bytu je S/J. Nehnuteľnosť Vám ponúka 3 obytné miestnosti, kuchyňu, chodbu, samostatné WC, kúpeľňu a balkón. K bytu prináleží pivnica nachádzajúca sa na prízemí bytového domu. Podlahy v nehnuteľnosti sú pôvodné – keramická dlažba, linoleum a zachovalé drevené parkety.

Byt je v pôvodom stave, vhodný na rekonštrukciu podľa predstáv a snov nového majiteľa. Nehnuteľnosť sa predáva čiastočne zariadená.

Výborná občianska vybavenosť v okolí bytu – supermarkety, základná škola, materská škola, autobusová a železničná stanica, úrady, kaviarne, nové detské ihrisko v strede sídliska…

Pre ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo mailom. Radi si s Vami dohodneme obhliadku danej nehnuteľnosti. Radi Vám pomôžeme aj s financovaním nehnuteľnosti.

MAHUT – REALITY

  • ID: 5192
  • Publikované: 26. augusta 2022
  • Posledná aktualizácia: 21. marca 2024
  • Zozbrazenia: 427