+421915 374 134
Škultétyho 1880/7, 075 01 Trebišov
kancelaria@mahut.sk

ZNÍŽENÁ CENA – 3 – izbový zrekonštruovaný byt, ul. Jána Husa, Trebišov

104.900 €

Detaily

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt.
Byt sa nachádza na ulici Jána Husa v tehlovom bytovom dome s výťahom od prízemia. Bytový dom je zrekonštruovaný – zateplený, s novou strechou a novým výťahom.

Nehnuteľnosť sa nachádza na 3./6 poschodí a jej orientácia je S/J. Podlahová plocha bytu predstavuje 63 m2.
Nehnuteľnosť Vám ponúka 3 obytné miestnosti, kuchyňu, chodbu, kúpeľňu, samostatné WC a balkón. K nehnuteľnosti prináleží pivnica, nachádzajúca sa na prízemí bytového domu.

Pri rekonštrukcii bytu bola zavedená nová elektroinštalácia, vymenené pôvodné podlahy za laminátové a keramickú dlažbu, nanesené nové stierky.

Nehnuteľnosť sa predáva čiastočne zariadená. V každej obytnej miestnosti, v kúpeľni a na chodbe sa nachádza vstavaný nábytok.

K dispozícii je aj vyhotovený znalecký posudok. Výhodou nehnuteľnosti sú nízke mesačné prevádzkové náklady do 200€. Veľkou výhodou je aj jej poloha, blízko centra mesta. Výborná občianska vybavenosť hneď v okolí – materská škôlka. základná škola, autobusová a železničná stanica, supermarkety, úrady, kaviarne, nové detské ihrisko pred bytovým domom. V bytovom dome sú príjemní susedia.

Pre ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo mailom. Radi si s Vami dohodneme obhliadku danej nehnuteľnosti. Radi Vám pomôžeme aj s financovaním nehnuteľnosti.

MAHUT – REALITY

  • ID: 5424
  • Publikované: 6. februára 2023
  • Posledná aktualizácia: 7. marca 2023
  • Zozbrazenia: 134