+421915 374 134
Škultétyho 1880/7, 075 01 Trebišov
kancelaria@mahut.sk

Na predaj 3-izbový byt – sídlisko Sever, Trebišov

Detaily

Exkluzívne Vám ponúkame 3-izbový byt na predaj v Trebišove. Byt sa nachádza na pokojnom sídlisku Sever, na Hodvábnej ulici. Nachádza sa na 1./8 poschodí v zateplenom, novo zrekonštruovanom bytovom dome s výťahom od prízemia.

Podlahová plocha bytu predstavuje 68 m2. Byt Vám ponúka 3 obytné miestnosti, priestrannú kuchyňu, špajzu, chodbu, kúpeľňu, samostatné WC, zasklený balkón.

Pred pár týždňami v byte prebehla rekonštrukcia pri ktorej bola v celom byte vymenená laminátová podlaha, vymenená sanita a v celom byte sa vykonala hygienická biela maľba + vyspravky.

Za bytovým domom sa nachádza detské ihrisko. Parkovanie je možné hneď pri bytovom dome nakoľko boli nedávno vytvorené ďalšie parkovacie miesta.
Nehnuteľnosť sa nachádza vo veľmi príjemnej a dobrej lokalite, neďaleko centra mesta. V blízkosti nehnuteľnosti sa nachádza základná škola, zdravotné stredisko, lekáreň, pekáreň, supermarkety, banky.

Pre ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo mailom. Radi si s Vami dohodneme obhliadku danej nehnuteľnosti. Radi Vám pomôžeme aj s financovaním nehnuteľnosti.

MAHUT – REALITY

  • ID: 4995
  • Publikované: 1. júla 2022
  • Posledná aktualizácia: 19. júna 2023
  • Zozbrazenia: 1244