+421915 374 134
Škultétyho 1880/7, 075 01 Trebišov
kancelaria@mahut.sk

ZNÍŽENÁ CENA – Na predaj 3-izbový zrekonštruovaný byt, Trebišov

115.000 €

Detaily

ZNÍŽENÁ CENA

Exkluzívne, iba u nás, nájdete v ponuke na predaj priestranný 3-izbový byt. Byt sa nachádza na ulici Komenského, na 2./8 poschodí s novým výťahom od prízemia. Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala výmenu strešnej krytiny, zateplenie, renováciu spoločných priestorov a úpravu okolia bytového domu.

Podlahová plocha bytu je 72 m2 + 5m2 balkón + 1,8 m2 pivnica. Orientácia nehnuteľnosti je V/Z. Byt bol kompletne zrekonštruovaný. Pri rekonštrukcii boli napr. vymenené okná, podlahové krytiny, elektroinštalácia a vymurované bytové jadro. V byte sa nachádzajú 2 spálne, 1 priestranná obývacia izba, chodba so vstavanou skriňou, kuchyňa so zánovnou kuchynskou linkou a špajzou, kúpeľňa spolu s WC a veľký balkón. K bytu prináleží pivnica nachádzajúca sa na prízemí bytového domu.

Byt je vhodný na okamžité bývanie. Predáva sa zariadený a kompletne vybavený. Súčasťou predaja je aj nábytok a spotrebiče nachádzajúce sa v byte. Vstup do bytu je zabezpečený bezpečnostnými dverami.

Nehnuteľnosť Vám ponúka príjemné bývanie s veľmi výhodnou polohou. Výborná občianska vybavenosť v okolí – školy, škôlky, úrady, nemocnica, hypermarkety.

Pre ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo mailom. Radi si s Vami dohodneme obhliadku danej nehnuteľnosti. Radi Vám poradíme aj s financovaním nehnuteľnosti.

MAHUT – REALITY

  • ID: 5403
  • Publikované: 24. januára 2023
  • Posledná aktualizácia: 21. marca 2023
  • Zozbrazenia: 589