+421915 374 134
Škultétyho 1880/7, 075 01 Trebišov
kancelaria@mahut.sk

Na predaj rodinný dom, ul. Gorkého, Trebišov

Detaily

Výhradne iba u nás nájdete na predaj rodinný dom na ulici Gorkého v Trebišove. Pozemok je rovinatý a má rozlohu 700 m2. Súčasťou pozemku je aj studňa. Orientácia nehnuteľnosti je J/Z
.
Dom je postavený z tehál a kvádrov. Predná stena domu (od ulice) je z valkov. Je v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv nového majiteľa.

Nehnuteľnosť Vám ponúka chodbu, 3 izby, kuchyňu, kúpeľňu spolu s WC. Kúpeľňa prešla rekonštrukciou (nová sanita, nové obklady). Podlaha v dome je drevená tzv. dile a betónová. Strecha na nehnuteľnosti je pôvodná, plechová, v zadnej časti je eternit. Doma je pripojený na mestský vodovod a odpad. Dom je pripojený na plyn, elektrinu.

Okná na nehnuteľnosti sú pôvodné, 1 okno je plastové. Kúrenie v dome je zabezpečené plynovými gamatkami.

Z jednej strany je nehnuteľnosť oplotená betónovým plotom. Nehnuteľnosť má výhodnú lokalitu. Dobrá občianska vybavenosť hneď v okolí – materská škôlka, základná škola, potraviny, supermarket, reštaurácia, pošta, kostol, park…

Pre ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo mailom. Radi si s Vami dohodneme obhliadku danej nehnuteľnosti. Radi Vám pomôžeme aj s financovaním nehnuteľnosti.

MAHUT – REALITY

  • ID: 4990
  • Publikované: 28. júna 2022
  • Posledná aktualizácia: 13. februára 2023
  • Zozbrazenia: 399