+421915 374 134
Škultétyho 1880/7, 075 01 Trebišov
kancelaria@mahut.sk

Rodinný dom na predaj, Veľký Horeš

67.000 €

Detaily

MAHUT – REALITY Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom v katastrálnom území Veľký Horeš. Dom sa nachádza v tichej časti obce. Dostupnosť do Kráľovského Chlmca – 8 km, dostupnosť do Trebišova – 30 km

Dom bol postavený v roku 1971 z tehál a kvádrov a je v dobrom technickom stave. Celková rozloha pozemku je 800 m2 z toho 230m2 zastavanej plochy a nádvoria. Dom je podpivničený. Voda je obecná, elektrina, vlastná žumpa. Kúrenie je zabezpečované kotlom na plyn

Nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou. Strecha prerobená: čiastočne lepenka a plech, prerobené kúpeľne, čiastočne prerobená pivnica a nový plynový kotol.

Nehnuteľnosť je vhodná aj ako dvojgeneračný dom alebo dom pre väčšiu rodinu.

Disponuje 5 samostatnými miestnosťami.

Na 1. poschodí sa nachádzajú 3 samostatné izby, kuchyňa s kuchynskou linkou a špajzou, chodba, kúpeľňa a WC

Na 2. poschodí sa nachádzajú 2 izby, chodba, kúpeľňa s WC a povala, z ktorej by sa mohla prerobiť veľká terasa.

V pivnici sa nachádza letná kuchyňa, práčovňa s WC, 2 technické miestnosti a kotolňa. V celom dome sú nové plastové okná a plastové dvere. V miestnostiach sa nachádzajú aj pôvodné drevené parkety, ale aj plávajúca podlaha a dlažba. Nehnuteľnosť disponuje s veľkým dvorom, záhradou, garážou a hospodárskou miestnosťou. Súčasťou domu  je aj vlastná studňa s pitnou vodou.

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ – 500m od centra obce, kde je pošta, obchody, autobusová zastávka, materská škola a základná škola.

NÁKLADY NA BÝVANIE: cca do 200eur – voda, elektrina, plyn.

Pre ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo mailom. Radi si s Vami dohodneme obhliadku danej nehnuteľnosti. Radi Vám pomôžeme aj s financovaním nehnuteľnosti.

MAHUT – REALITY

  • ID: 5642
  • Publikované: 5. mája 2023
  • Posledná aktualizácia: 26. júla 2023
  • Zozbrazenia: 358